סודות במשפחה - פרק 2

דבי היא אישה בגוף של גבר

קוד הטמעה לקליפיחסים נשים תיעודי להטב פסיכולוגיה

הסדרה 'סודות במשפחה' נוגעת במיומנות בדברים שנוגעים לרובנו יותר מכל: יחסים במשפחה הקרובה.  במשך 13 פרקים אנחנו נחשפים לסיפורים שונים, המסופרים בכנות ובפתיחות ועם הרבה אהבה ותקווה. ילדים, הורים ואחים מספרים זה על זה ועל עצמם, על הקשיים, הנפילות, האסונות, ההפתעות וגם על התאוששות ויציאה לחיים חדשים.
'סודות במשפחה' הופקה בקנדה, אבל גיבוריה ונושאיה מדברים לכולנו, נוגעים לכל אדם באשר הוא: הורה אלים, ילד מיוחד, אח חריג, אהבה אסורה ועוד.
לא כל הסודות בפרקים האלה הם סודות אפלים. חלקם פשוט מייצגים מציאות אחרת. זהו גם כוחה של הסדרה ולכן בחרנו להכליל אותה באתר: היא לא מביאה בהכרח את הסיפורים הגדולים מהחיים (אם כי חלק מהפרקים בהחלט כן), אלא גם את הדברים שרבים כל כך יכולים להזדהות איתם ולהזיל דמעה בגללם.

בפרק זה, הכירו את דבי, עומד גבר בשם וורן בפני גילוי הסוד שלו: תהליך שינוי המין שהוא עומד לעבור, כדי להפוך לדבי. מבפנים, זוהי כבר דבי, עוד לפני שנערך הניתוח וכך הסרט מתייחס אליה. השאיפה הגדולה ביותר של דבי היא שמשפחתה תקבל אותה. מבחינתה, לא מדובר בהחלטה או בדבר שהיא עשויה היתה אי פעם לשלוט בו מכוחה של בחירה. ההפך: החיים שלה כגבר נשוי עם ילדים במשך 13 שנה היו בחירה בשקר, בחירה שהיא למעשה אילוץ. במהלך הסרט מארגנת דבי מפגש משפחתי: שפע של הכנות מדוקדקות וציפייה מתוחה ודרוכה, אך האם כולם יגיעו?

:

הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

Watch Full Movie - סודות במשפחה - פרק 2

סרטים שאולי תאהבו:

loader