אלוף העולם שלי

סיפורו של נער הזהב של האיגרוף הישראלי

קוד הטמעה לקליפתיעודי ספורט

בגיל 22, עם התואר "אלוף ישראל באיגרוף" וכרטיס בכיוון אחד לניו יורק,יוצא מרחב מוהר לארה"ב. הוא משאיר מאחור הורים מודאגים, חברים ולא מעט מעריצים ונוסע להגשים את חלומו כנגד כל הסיכויים: להיות אלוף העולם באיגרוף.
סרטנו מביא את סיפורו של נער הזהב של האיגרוף הישראלי. מהצעדים הראשונים שלו בניו יורק, כשהוא בודד ומבולבל וצריך לחשב כל דולר כדי שיספיק לו לאוכל, דרך הישגיו בקרבות איגרוף ברחבי ארה"ב ועד לאותו קרב יוקרתי במסגרת אליפות העולם באטלנטה, שהופך באורח בלתי צפוי לקרב על זהותו כמתאגרף וכאדם.
בדרך דוקומנטרית בלתי אמצעית, הסרט עוקב אחרי מרחב, שפועל ללא לאות להגשים את חלומו, הרחק מביתו. מדי יום הוא מתאמן שעות רבות במכון האלופים "גליזונ'ס" בברוקלין, עם המאמן האגדי הקטור רוקה, שהוציא תחת ידיו מספר אלופי עולם והחליט להמר על מרחב כעל האלוף הבא שלו.
בינתיים בכפר סבא, יושבת אמו של מרחב, טלילה מוהר, ומתהפכת על משכבה בלילות. כשהוא עוד היה בארץ, היא הייתה צועקת לו מהקהל שיבקש סליחה מהיריב על הנוק-אאוט שהחטיף לו. כעת לא נותר לה אלא לחשוק שיניים ולחכות ליום שבו יתלה את הכפפות. לאורך הסרט היא נקרעת בין הרצון לתמוך בחלומו של בנה האהוב, לבין הדאגה האין סופית שמקננת בה בעקבות העיסוק המסוכן שבו בחר.
לאחר ניצחון מוחץ בקרב מקצועני בלאס וגאס, מרחב מגיע לקרב החשוב ביותר בקריירה שלו - קרב ראשון במסגרת אליפות העולם. לזירה הוא פורץ עטוף בדגל ישראל. אלא שהקרב הזה הופך גם לנקודת המפנה הבלתי צפויה והכואבת כל כך.


לאתר הסרט

הסרט זכה בציון לשבח בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי, "עין יהודית", שהתקיים באשקלון.

סרטו של ארי דוידוביץ'

במאי-צלם (ארה"ב) : גדעון בועז

במאי ומפיק: ארי דוידוביץ

מפיקה ותסריטאית שותפה: מיקי לרון

במאי-צלם (ארה"ב): גדעון בועז

הפריט כבר התווסף


מסלול של כבר קיים בסל הקניות שלך!

לחצו על המשך כדי להחליף את מסלול הרכישה.

Watch Full Movie - אלוף העולם שלי

סרטים שאולי תאהבו:

loader